Zarząd oddziału Kraków składa się z prezesa, wiceprezesa, skarbnika oraz sekretarza oddziału.

Prezes Stowarzyszenia

Prezes krakowskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber, członek oraz prelegent KASE Kraków. Od 2015 roku analityk Centrum Analiz Stowarzyszenia KoLiber oraz stały uczestnik programu „Młodzież kontra… czyli pod ostrzałem”. W oddziale Kraków pełnił funkcje sekretarza oraz I wiceprezesa. Od października 2017 I wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia KoLiber w kadencji Mikołaja Pisarskiego. Główne obszary jego zainteresowań to geopolityka, stosunki międzynarodowe i ekonomia. Prywatnie fan pokera, szczególnie odmiany Texas Hold’em.

Więcej

Skarbnik Stowarzyszenia

Mecenas KoLibra, do Stowarzyszenia dołączył latem 2015 roku. Od stycznia 2017 roku członek zarządu oddziału Kraków w funkcji Skarbnika od stycznia 2018 roku także wiceprezes. Z wykształcenia jest matematykiem i ekonomistą (absolwent UJ). Jest członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Republikanie. Uczestniczy w programie Młodzież Kontra z ramienia krakowskiego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. Kandydat na posła podczas wyborów w 2015 roku. Pochodzi z Kędzierzyna-Koźla. W przeszłości radny Młodzieżowej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz działacz Samorządu Studentów UJ. Kibic ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Więcej

Wiceprezes oddziału Kraków

Członek krakowskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber i KASE Kraków. Aktywnie zaangażowany w krakowskie środowisko wolnościowe od 2015 roku. Od 2016 roku pełnił funkcję Wiceprezesa do spraw historycznych, a potem I Wiceprezesa KoLiber Kraków. Były koordynator krakowskiego KoLiber Historia a ostatnio koordynator ds. „Młodzież Kontra”. Odpowiedzialny za organizację kilku większych wydarzeń KoLibra m.in. krakowskiego Marszu Pileckiego, Spotkania ze Świadkiem Historii(z kpt. Stanisławem Szuro) i spotkania z publicystami(Rafałem Ziemkiewiczem i Piotrem Zychowiczem). Student III roku Ekonomii na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych na UEKu. Główne obszary jego zainteresowań to polityka, historia i ekonomia. Prywatnie wielki fan sportu(w szczególności piłki nożnej i skoków narciarskich); kibic Górnika Łęczna i Realu Madryt.

Więcej

Sekretarz oddziału Kraków

Chrześcijanin z austriackim podejściem do ekonomii. Od kilku lat działający w krakowskim środowisku wolnościowym. Pierwotnie związany z partią Korwin, później Wolność. Do Kolibra dołączył we wrześniu 2015 roku. Uczestnik KASE, prowadzący LEM i trzykrotny sekretarz Oddziału Kraków Stowarzyszenia Koliber. Z wykształcenia inżynier Metalurgii. Interesuje się biblistyką i ekonomią.

Więcej