11297410_10207380492889639_1628961832_oKorzystając z odbywającej się 15 maja Nocy Muzeów wspólnie z KASE Kraków zorganizowaliśmy wycieczkę „Krakowska Szkoła Ekonomii i życie polityczno-gospodarcze Krakowa w XIX-XX wieku”. Naszym przewodnikiem został historyk, szef projektu „Dziedzictwo” w Instytucie im. Ludwiga von Misesa – Damian Koniarek, któremu serdecznie dziękujemy za bardzo pouczające spotkanie!

Za organizację naszego spotkania dziękujemy koordynatorowi KASE Kraków i KoLibrantowi Pawłowi Kotowi – pomysłodawcy całego wydarzenia. Szczególny podziw wyrażamy wobec postawy grupy uczniów V LO im. A. Witkowskiego, którzy po całodziennych lekcjach oraz zajęciach prowadzonych w ramach projektu LEM zdecydowali się kontynuować naukę na naszej wycieczce – tym razem w wersji terenowej 🙂

W trakcie wycieczki pojawił się plan przygotowania wirtualnego spaceru po Krakowie opartego na trasie naszej wycieczki – zachęcamy do trzymania ręki na pulsie. A wszystkich nieobecnych zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!