FB Event TemplateWe wtorek 19 stycznia odbył się inauguracyjny wykład Wolnościowego Uniwersytetu prowadzony przez dr hab. Piotra Bartulę. Cieszymy się niezmiernie, że ten pionierski projekt edukacyjny tworzony wspólnie przez KoLiber Kraków i Fundację Wolności i Przedsiębiorczości przyciągnął zainteresowanie tak wielu osób. Tak liczna obecność cieszy nas tym bardziej, iż mamy świadomość, że termin na początku ferii zimowych oraz sesji egzaminacyjnej nie sprzyja podejmowaniu dodatkowych zobowiązań.

IMG_7685Pierwszy kurs Wolnościowego Uniwersytetu pt. Anatomia Społeczeństwa Politycznego zainaugurowali Marcin Chmielowski, były prezes naszego oddziału i wiceprezes Fundacji WiP oraz Mikołaj Pisarski obecnie kierujący naszym oddziałem. Liczymy, że kolejne spotkania Wolnościowego Uniwersytetu będą dla Państwa okazją do dalszego pogłębienia swojej wiedzy oraz poznania podobnie myślących osób z Krakowa!

Zapraszamy na stronę naszego projektu a także do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami i pomysłami dotyczącymi dalszej organizacji Wolnościowego Uniwersytetu:


Kontakt:

Mikołaj Pisarski,

Prezes KoLiber Kraków

@:mikolaj.pisarski@koliber.org

Marcin Chmielowski,

Wiceprezes Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości

@: chmielowski@fundacjawip.org