29 Kwietnia odbyło się drugie Otwarte Seminarium Energetyczne skierowane przede wszystkim dla osób zaangażowanych w pracę nad Raportem Energetycznym przygotowywanym w ramach Centrum Analiz KoLibra. Naszymi gośćmi byli Grzegorz Makuch – autor książki „Gaz łupkowy – wielka gra o bezpieczeństwo energetyczne” oraz Bartek Staszkiewicz – ekspert Klubu Jagiellońskiego.

11181350_1039925992704074_1434380089_o

W trakcie prawie dwugodzinnego spotkania pogłębiliśmy swoją wiedzę dotyczącą zarówno perspektyw dla rozwoju wydobycia gazu łupkowego w Polsce jak i kwestii technicznych związanych z wydobyciem kopalin, Odnawialnymi Źródłami Energii oraz związanymi z nimi kwestiami ekonomicznymi. Pogłębiona wiedza z pewnością przełoży się na lepsze efekty pracy nad przygotowywanym przez nas raportem, którego tworzenie koordynowane jest przez wiceprezesa oddziału Marcina Sobiczewskiego.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu lub uczestnictwem w spotkaniach pracującej nad nim grupy zapraszamy do kontaktu z Marcinem.

Serdecznie dziękujemy naszym prelegentom za interesujące spotkanie i zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją w tego spotkania.