Kolejna książka wybitnego historyka i przyjaciela Stowarzyszenia KoLiber Piotra Zychowicza nie mogła przejść w naszym Stowarzyszeniu bez echa! Dlatego też 23 Października zorganizowaliśmy spotkanie autorskie w trakcie którego Piotr Zychowicz zaprezentował główne tezy w jego najnowszej, kontrowersyjnej, książce „Pakt Piłsudski-Lenin”

IMG_7137Spotkanie zorganizowane wspólnie przez KoLiber Kraków, Klub Republikański w Krakowie oraz Dom Wydawniczy REBIS spotkało się ogromnym zainteresowaniem. potkanie otworzył i poprowadził wiceprezes naszego oddziału Marcin Sobiczewski. Pełna sala i ponad godzinna sesja pytań zagwarantowały doskonałe wprowadzenie do lektury najnowszej pozycji Pana Piotra.

Po spotkaniu, każdy z uczestników miał możliwość nabycia książki i otrzymania autografu. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że z tej możliwości skorzystali niemal wszyscy obecni na sali słuchacze 😀

 

 


Warto zaznaczyć, że jesienne spotkania autorskie z Panem Piotrem powoli stają się tradycją naszego oddziału! Zapraszamy Wszystkich do przypomnienia sobie jak wyglądało ono rok temu, gdy prezentowana była książka „Opcja Niemiecka”