Miłym akcentem zakończył się drugi remont w ramach akcji Odmalujmy Polskę, w którą zaangażowany jest nasz oddział. Po wykonanym malowaniu w Ośrodku dla osób starszych Caritas Archidiecezji Krakowskiej Stowarzyszenie KoLiber zostało nagrodzone dyplomem.

Dyplom fixed

Tymczasem akcja rozwija się i już 26 maja ruszy trzeci remont – tym razem mieszkania działacza antykomunistycznego Zbigniewa Kruk Strzebońskiego, któremu rok temu z powodu choroby amputowano nogę. Planowana jest także profesjonalizacja akcji i kolejne remonty. W celu omówienia dalszych akcji we wtorek, w Klubie Jagiellońskim, odbyło się spotkanie organizacyjne. W jego trakcie reprezentanci wszystkich zaangażowanych w pracę remontową organizacji wymienili pomysły na rozwój tej bardzo potrzebnej inicjatywy.

11256413_1048765415153465_1659084989_n
W pierwszym rzędzie (od lewej) reprezentujący nasz oddział: Paulina Machera, Marcin Sobiczewski i Maciej Letkiewicz. W środku drugiego rzędu Daniel Różański

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję Odmalujmy Polskę! Zapraszamy zarówno do udziału w remontach jak i wsparcia finansowego projektu (informacje na stronie FB „Odmalujmy Polskę” dostępnej poniżej)


 

Więcej o samej akcji można dowiedzieć się tutaj:

Fanpage Facebook Odmalujmy Polskę

Materiał TVP Kraków

Materiał Radio Maryja

Reportaż Dziennika Polskiego