W dniach 21-23 sierpnia w Sulejowie po raz 8 odbył się zjazd słuchaczy i sympatyków Kontestacji – radia ludzi wolnych. Obóz był okazją do spotkania nadających w radiu, rozmów i integracji oraz wysłuchania wykładów zaproszonych gości. Wśród tych ostatnich znalazł się przedstawiciel naszego oddziału Mikołaj Pisarski, który opowiedział uczestnikom KontestCampu o znaczeniu edukacji ekonomicznej i projekcie Lekcji Ekonomii dla Młodzieży.

11865294_10207753448900805_7119695496702927567_o

Na wstępie ogromne wyrazy uznania należą się organizatorom: Marcinowi 'Hugo' Kosińskiemu i Mirkowi Kaziorowi, którzy już po raz kolejny przygotowali ten kultowy zjazd wolnościowców. Dziękujemy też naszemu krakowskiemu przyjacielowi – Markowi Zemście – za zaproszenie i wsparcie, bez którego nie było by nas na zjeździe 😉

Hugo&Mirek

W trakcie referatu naszego wiceprezesa, wygłoszonego w trakcie wieczornego spotkania przy ognisku, uczestnicy zjazdu mogli zapoznać się z ideą projektu LEM, naszymi dotychczasowymi sukcesami oraz ofertą jaką kierujemy do wszystkich chętnych by wesprzeć szerzenie edukacji ekonomicznej wśród młodzieży. Pomimo późnej godziny i luźnego nastroju referat spotkał się z ciepłym przyjęciem, oraz licznymi deklaracjami wsparcia w dalszym rozwoju projektu za które serdecznie wszystkim dziękujemy i jeszcze raz zapraszamy do wspólnej pracy!

LEM materiały

Wśród pozostałych mówców oraz gości KontestCampu znaleźli się m.in. wydawca Jan Fijor, ekspert CAS Olaf Wojak oraz twórca filmu „Korwin the Movie” – Tomasz „Agent” Agencki. Obok interesujących wykładów nie zabrakło czasu na wspólne grillowanie, gry integracyjne oraz strzelanie z procy (i nie tylko!). Na szczęście dla nieobecnych nie wszystko jeszcze stracone – po tegorocznym KontestCampie można przespacerować się w pełnym 3D:

KontestCamp 8 – Wirtualny Spacer

Spacer

Zapraszamy do śledzenia ciągle rosnącej ilości zdjęć na oficjalnym fanpage zjazdu, oraz do polubienia (i słuchania!) Kontestacji. Na koniec krótki klip podsumowujący cały KontestCamp 8