Jak pisaliśmy we wcześniejszym wpisie KoLiber rozwija swoje skrzydła w Mielcu, gdzie pod kierunkiem Marcina Serafina powstało niedawno koło terenowe naszego oddziału. Spotkanie odbyło się w Tawernie Żeglarskiej – Latarnia.

Chcąc lepiej poznać naszych nowych KoLegów i wesprzeć ich w procesie budowania struktur wspólnie zorganizowaliśmy szkolenie poświęcone zarządzaniu oddziałem, połączone z dokładną prezentacją działalności całego Stowarzyszenia oraz szkolenie poświęcone jednemu z flagowych projektów KoLibra – Lekcjom Ekonomii dla Młodzieży.

Spotkanie rozpoczęliśmy od interaktywnego szkolenia LEM, w trakcie którego każdy z uczestników miał okazję sprawdzić się w roli potencjalnego prowadzącego, zapoznać się z podstawowymi różnicami pomiędzy Austriacką Szkołą w Ekonomii a podejściem neoklasycznym oraz spróbować swoich sił w negocjacjach z dyrekcją szkoły.

P1090741Spotkanie zakończył wykład szkoleniowy prezesa naszego oddziału, który omówił obecną strukturę organizacyjną Stowarzyszenia i podzielił się swoim doświadczeniem dotyczącym budowy i zarządzania strukturami organizacji.


Wszystkich naszych sympatyków serdecznie zapraszamy do śledzenia działań naszych Mieleckich KoLegów na ich fanpage: KoLiber Mielec Facebook