18-20 września br. to dni, w których spotkamy się po raz drugi – serdecznie zapraszamy na II edycję Forum Organizacji Młodzieżowych „Wspólnie dla Przyszłości”! Tym razem ‪#‎wspólnie‬ odwiedzimy Opole – stolica polskiej piosenki dzięki nam na niecałe 3 dni stanie się młodzieżową stolicą integracji i rozwoju. Tak jak rok temu, czekać na Was będą trenerzy i eksperci prowadzący szkolenia, nie zabraknie gorących dyskusji, a także networkingu i wymiany doświadczeń.

W tym roku aż 20 ekspertów i trenerów podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z liderami młodego pokolenia. Niezwykle miło nam podkreślić, że aż trzech z nich to członkowie naszego oddziału! W trakcie forum swoje panele poprowadzą Paweł Momro, Bartosz Wilk oraz Mikołaj Pisarski. Tym bardziej zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do Opola, z pewnością będzie to świetna okazja by lepiej się poznać i zacząć współpracę!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej – http://wspolniedlaprzyszlosci.pl/ oraz rejestracji. Liczba miejsc ograniczona!


 

Forum WDP LOGO kolor

Zapraszają: Młodzi dla Polski, Sapere Aude, Studenci dla Rzeczypospolitej i Stowarzyszenie KoLiber